فروش سود پرک
خانه / سود پرک / مرکز تولیدی سود پرک گوهر شیمی

مرکز تولیدی سود پرک گوهر شیمی

سود پرک گوهر شیمی یکی از بزرگ ترین کارخانجات تولید سود پرک در ایران است. این کارخانه، مرکز و قطب تولیدات سود پرک است. قیمت سود پرک گوهر شیمی نسبت به کیفیت فوق العاده ای که دارد بسیار ارزان می باشد و محصولات این مرکز تولیدی را می توان از بهترین محصولات موجود در بازار داخلی برشمرد.

مرکز تولیدی سود پرک گوهر شیمی

کارخانه تولید سود پرک گوهر شیمی

کارخانه گوهر شیمی در سال 1377 در خوزستان تاسیس و ساخته شد، هدف از تاسیس این کارخانه در همان مرحله ی اول تولید سود سوز آور (سود پرک) بود. نام اصلی و کامل این کارخانه پترو گوهر پارس است.
محل این کارخانه یکی از محل های خاص و ویژه ی اقتصادی در خوزستان است.
این کارخانه مرکز تولید سود پرک به صورت 98 درصد است. و کارخانه گوهر شیمی یکی از بزرگ ترین مراکز های تولید سود پرک است.
این مرکز در نقطه ای قرار دارد که به راحتی افراد این کارخانه با افراد کارخانه پتروشیمی و از سویی دیگر با بنادر تجاری و راه آهن در ارتباط هستند و به طور عکس افراد کارخانه پتروشیمی و راه آهن هم به راختی با این کارخانه در ارتباط هستند.
در این کارخانه سود پرک به وسیله ی روش ممبران تولید می شود و ماده ی اولیه ای که در این روش استفاده می شود سود مایع 48 درصد الی 50 درصد است.
سود پرک تولیدی در این کارخانه در اندازه های 25 کیلو گرم به کشور های دیگر صادر می شود. این کارخانه هم بزرگ ترین تولید کننده ی سود پرک است و هم یکی از بزرگ ترین صادر کننده های سود پرک در خاورمیانه و جهان.

تجارت سود پرک

سود پرک یک مواد اولیه ی شیمیایی و زمینه ساز تولید مواد دیگر است. این ماده به صورت مایع و جامد به فروش می رسد.
این ماده یک محلول قوی است و بسیار سریع و فوری با هوا حل می شود و به همین دلیل است که در زمان انتقال آن از جایی به جای دیگر باید تکنیک های تخصصی حمل و نقل را انجام داد.
این ماده به صورت بی بو به فروش می رسد زیرا امکان انفجار در آن به صفر می رسد.
این محصول در کشورمان ایران تولید می شود و به این وسیله هم زمینه تجارت برای تجار ایرانی در داخل کشور را فراهم می کند و نیاز بازار را برطرف می کند و هم به وسیله ی صادره این ماده ارز های بسیاری را وارد کشور می کند.

محصولات تولیدی از سود پرک گوهر شیمی

محصولات تولیدی از سود پرک گوهر شیمیمحصولاتی چون:

 • صنایع پتروشیمی
 • شرکت های تولیدی چرم
 • محصولات نساجی
 • در صنعت کاغذ سازی
 • صنایع رنگ رزی
 • نوشابه سازی
 • کارخانه قند و شکر
 • کارخانه تولید روغن
 • صنایع فلزی مانند تولید روی، آلومینیوم، گالوانیزه و آبکاری
 • صنایع دارو سازی، تولید الکل و لوازم آرایشی و بهداشتی

به وسیله ی سود پرک های تولیدی در کارخانه گوهر شیمی خوزستان تولید می شوند.
یکی از مواد غذایی که به وسیله ی سود پرک تولید می شود این است که از این ماده برای برطرف کردن تلخی زیتون استفاده می شود. کارخانه ی گوهر شیمی قلب تپنده ی تولید سود پرک در ایران است و بزرگ ترین مرکز تولید این ماده می باشد.

سود پرک صادراتی پترو گوهر پارس

سود پرک صادراتی پترو گوهر پارسسود پرک گوهر پارس از بهترین انواع این محصول در کشور می باشد و شرکت سازنده آن به دلیل کیفیت بالای محصولات، حائز جوائز و لوح تقدیر های کشوری و بین المللی شده است.

با کیفیت بودن سود پرک تولید شده در شرکت پترو گوهر پارس، ناشی از سال ها تجربه کاری، استفاده از نیرو های کار آزموده و تحصیل کرده در بهترین مؤسسات و همچنین بکار گیری تجهیزات پیشرفته و همگام سازی شده با استاندارد های جهانی است.

همان طور که می دانید صنایع شیمیایی، پتروشیمی و نفت از مهم ترین مصرف کنندگان سود پرک به شمار می روند و قرار گرفتن شرکت پترو گوهر پارس در منطقه ای بسیار مناسب از لحاظ صادراتی، کمک دو چندانی به معرفی و شناخته شدن آن در بازار های جهانی می کند.

در حال حاضر سود پرک گوهر پارس نزدیک به نیمی از نیاز صنایع مختلف کشور به این محصول را تامین می کند و با تلاش شبانه روزی نیرو های شرکت پترو گوهر پارس، امکان صادرات این محصول به کشورهای مختلفی از جمله عراق، سوریه، ترکیه، گرجستان، قزاقستان، اکراین، افغانستان، پاکستان، ازبکستان، ترکمنستان، ارمنستان و کشور های متعدد دیگر فراهم آمده است.

معرفی محصولات کارخانه پترو گوهر

معرفی محصولات کارخانه پترو گوهرکارخانه پترو گوهر پارس دومین کارخانه ای است که تحت نظارت گروه تولیدی گوهر شیمی تاسیس گردیده و با بهره گیری از تجارب گسترده این گروه تولیدی، به سرعت جای خود را در بازار های داخلی و بین المللی پیدا کرده است.

یکی از مهمترین محصولات کارخانه پترو گوهر پارس که در بازار های بین المللی نیز معرفی شده و از معروف ترین برند های صادراتی ایران به شمار می رود سود پرک می باشد.

سود پرک با نام های دیگری همچون سود کاستیک، سدیم هیدراته و کاستیک سودا، سود جامد پرک ، سود جامد کاستیک ، سود پرک جامد نیز در بازار های داخلی شناخته می شود.

با توجه به ویژگی های منحصر بفردی که برای سود پرک وجود دارد و کاربرد های متنوع آن در صنایع مختلف از صنایع دارویی و غذایی گرفته تا تصفیه، تولید و فرآوری نفت و گاز طبیعی، شرکت ها و سرمایه گذاران زیادی علاقه مند به ورود به این بخش از تولیدات هستند.

شرکت های زیادی در زمینه تولید سود پرک در کشور فعالیت می کند و از بهترین نمونه های آن ها می توان به محصولات پترو گوهر پارس اشاره کرد.

قیمت انواع سود پرک گوهر شیمی در بازار

قیمت انواع سود پرک گوهر شیمی در بازاردر حال حاضر گروه تولیدی گوهر شیمی محصولات متنوعی را توسط نمایندگی ها یا مراکز تحت نظر خود در سراسر کشور به بازار عرضه می کند.

دو کارخانه کاویان گوهر شیمی و پترو گوهر پارس انواع سود پرک مورد نیاز صنایع مختلف را با کیفیت بسیار بالا تولید و به شرکت ها و صنایع مختلف ارائه می دهند.

لیست قیمت سود پرک برند گوهر شیمی به صورت به روز رسانی شده توسط خود شرکت و نمایندگی های معتبر فروش آن قابل دسترسی است.

مراکز فروش اینترنتی بسیاری در زمینه خرید مستقیم سود پرک شرکت گوهر شیمی فعالیت می کنند و خرید این محصول به قیمت کارخانه را برای مردم از شهر های مختلف کشور فراهم کرده اند.

دلایل مختلفی برای تفاوت قیمت های دو برند سود پرک در کشور وجود دارد که از جمله آن ها می توان به کیفیت محصول، شرکت سازنده، مرکزی که برای خرید انتخاب شده، نوع خرید (حضوری یا غیر حضوری‌) و عواملی دیگر اشاره کرد.

شرکت گوهر شیمی برای حفظ جایگاه خود در ذهن مشتریان داخلی و خارجی، همواره برای بالا نگهداشتن کیفیت محصولات خود تلاش می کند در زمینه تولید سود پرک، سه مرحله کنترل را در نظر گرفته است:

 • کنترل در هنگام ورود مواد اولیه به کارخانه
 • کنترل در هر مرحله از فرآیند تولید
 • کنترل محصول نهایی و آماده ورود به بازار

عرضه بهترین سود پرک در ایران

عرضه بهترین سود پرک در ایرانشرکت تولیدی شیمیایی کلران نیز از بهترین تولید کنندگان و عرضه کنندگان سود پرک در بازار کشور است.

فروش سود پرک کلران به مشتریان سراسر کشور با قیمت هایی بسیار مناسب و از طریق حضوری و غیر حضوری انجام می پذیرد.

سود پرک 98 در صد کلران در بسته بندی هایی 25 کیلوگرمی مشتریان زیادی را در شهر های مختلف به خود اختصاص داده است.

انتخاب با کیفیت ترین مرکز تولید و فروش سود پرک برای صنایعی که به این محصول برای تولیدات خود وابسته هستند اهمیت زیادی دارد و این امر در مورد کارخانه های تولید مواد غذایی، دارویی و آرایشی که به طور مستقیم با سلامت مردم در ارتباط هستند از اهمیت بیشتری برخوردار هستند و به همین دلیل سازمان های نظارتی از جمله بهداشت، بر کیفیت بالای سود پرک های مصرفی در این صنایع تاکید جدی دارند.

شرکت پخش عمده سود پرک در سراسر کشور

شرکت پخش عمده سود پرک در سراسر کشورشرکت های پخش عمده سود پرک با توجه به حجم تقاضا و سفارشات مشتریان از سراسر کشور، این محصول را در بسته بندی های مختلفی به بازار عرضه می کنند.

از جمله مهم ترین بسته بندی هایی که شرکت ها و کارخانجات تولیدی سود پرک مانند پتروگوهر پارس برای توزیع و پخش محصولات خود در نظر می گیرند، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱- بشکه: وزن بشکه ها معمولا بین 25 تا 50 کیلو گرم انتخاب می شود.

۲- سطل های حدود 15 کیلو گرمی

۳- کیسه های 25 کیلو گرمی

۴- جامبو بگ های 1000 کیلوگرمی

۵- پالت های با وزن تقریبی 1000 کیلو گرم و متشکل از کیسه های با وزن های مختلف.

شرکت های پخش عمده سود پرک، نکات زیادی را باید برای نگهداری صحیح و اصولی این محصول در نطر بگیرند که به برخی از مهم ترین موارد آن اشاره می کنیم:

۱- در حالی که سود پرک فواید بسیار زیادی دارد، می تواند بسیار خطرناک نیز باشد و تماس آن با چشم می تواند موجب کاهش قدرت دید یا حتی کوری دائم فرد شود و لذا استفاده از محافظ های صورت، چشم و دست برای ورود به انبار لازم و ضروری است.

۲- نگهداری در جای خشک با تهویه مناسب

۳- نصب علائم هشدار دهنده در محل خطر

وب سایت فروش انواع سود پرک

وب سایت فروش انواع سود پرکبا گسترش استفاده از شبکه های اینترنتی و مجازی، اکثر شرکت ها، محصولات خود را به صورت اینترنتی به مشتریان داخلی و خارجی معرفی می کنند.

با فعالیت گسترده شرکت های تولید کننده سود پرک، پیدا کردن چندین شبکه، کانال و وب سایت فروشنده سود پرک، برای افراد عادی نیز بسیار آسان شده است.

مراکز فروش سود پرک نیرو کلر یا گوهر شیمی که از برند های برتر سود پرک در کشور به حساب می آیند، در سراسر کشور در حال افزایش هستند و این مسأله در فضای مجازی نیز وجود دارد و تعداد زیادی وب سایت با مجوز های رسمی اقدام به فروش محصولات شرکت های مختلف می کنند.

وب سایت رسمی هر شرکت تولیدی مرجع اصلی اعلام قیمت و فروش محصولات اصلی یک برند خاص است.

خرید مستقیم سود پرک از کارخانه

خرید مستقیم سود پرک از کارخانهخرید مستقیم سود پرک از کارخانه، عاملی برای کم شدن هزینه تمام شده مشتریان این محصول است. وجود واسطه ها سبب افزایش قیمت سود پرک تولید شده در کارخانه های مختلف می شود.

به عنوان مثال قیمت خرید سود پرک نیرو کلر در اصفهان از هزینه ای که مشتریان همین برند سود پرک در تبریز می پردازند به مراتب کمتر است. خرید مستقیم راهکار خوبی برای کمتر کردن هزینه مشتریان در سراسر کشور است.

حذف واسطه ها از طریق مراجعه حضوری به کارخانه و شرکت تولید کننده یا مراجعه به نمایندگی های معتبر بصورت حضوری یا اینترنتی سبب یکسان سازی قیمت در شهر های مختلف می شود و در نتیجه، برای محصولات شرکت نیرو کلر، قیمت خرید سود پرک در اصفهان با قیمت سودپرک در شیراز با یکدیگر تفاوتی ندارد.

با توجه به تغییر در قیمت مواد اولیه، لیست قیمت سود پرک اصفهان نیز دچار تغییراتی می شود و تمام افزایش یا کاهش قیمت ها، از طریق مراجع مختلف از جمله وب سایت و نمایندگی های اصلی شرکت ها به صورت بروز رسانی شده در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

توزیع عمده سود پرک با قیمت کارخانه

توزیع عمده سود پرک با قیمت کارخانهعلاوه بر کیفیت، قیمت سود پرک نیز برای مشتریان از اهمیت زیادی برخوردار است.

ارائه تخفیفات ویژه برای مشتریان و توزیع عمده سود پرک با قیمت کارخانه از امتیازاتی است که باعث جلب نظر مشتریان و افزایش فروش کارخانه می شود.

شرکت نیرو کلر اصفهان با بهره گیری از نیرو های با تجربه و مدرن ترین تجهیزات روز دنیا، سود پرک با کیفیت را به مشتریان سراسر کشور ارائه می دهد.

توزیع عمده ی سود پرک تولید شده در شرکت های مختلف، توسط مراکز پخش زیر نظر آن ها انجام می گیرد و سود پرک نیرو کلر اصفهان نیز از طریق سفارش محصول به شرکت ها یا نماینده های فروش عمده آن ها به صورت حضوری و غیر حضوری قابل خریداری است.

بزرگترین عمده فروش سود پرک در کشور

بزرگترین عمده فروش سود پرک در کشوردر شهر های صنعتی کشور، تعداد زیادی مرکز پخش سود پرک فعالیت می کنند و لیست قیمت ارائه شده توسط هر کدام از آن ها به قیمت مشخص شده توسط شرکت های تولید کننده بستگی دارد.

اغلب خریداران سود پرک در کشور، مشتریان عمده و صاحبان کارخانجات بزرگ هستند، بنابراین هر چه مراکز فروش، محصولات متنوع تری را از شرکت های تولید کننده مختلف عرضه کنند، مشتریان بیشتری را نیز به سمت خرید از فروشگاه خود ترغیب می کنند.

پیدا کردن آدرس بزرگترین عمده فروش سود پرک در شهر های مختلف کشور از آن جهت برای کارخانه داران و صاحبان شرکت ها اهمیت دارد که باعث صرفه جویی چشمگیری در هزینه های شرکت می شوند.

از دیگر مزایای خرید از مراکز فروش عمده سود پرک، این است که دست مشتریان برای خرید محصولاتی با کیفیت های مختلف بازتر است.

صادرات انواع سود پرک ایرانی

صادرات انواع سود پرک ایرانیتولید کنندگان سود پرک در استان های مختلفی از جمله تهران، خوزستان و قم بهترین انواع سود پرک را تولید و به بازار های داخلی و بین المللی عرضه می کنند. کیفیت بالای سود پرک های ایرانی، نظر مشتریان زیادی از کشور های مختلف جهان از جمله کشور های آسیایی و بخصوص کشورهای همسایه را به خود جلب کرده است.

در حال حاضر کشور های عراق، ترکمنستان، آذربایجان، ترکیه، افغانستان و کشور های حاشیه خلیج فارس بازار خوبی برای فروش سود پرک های با کیفیت ایرانی هستند. با توجه به میزان بالای درآمد ناشی از فروش سود پرک در بازار های جهانی، شرکت های بازرگانی و تجاری مختلفی، متقاضی خرید عمده سود پرک به منطور صادرات می باشند.

سود پرک موجود در بازار به دو شکل مایع و جامد، به فروش می رسد و هر کدام از انواع سود پرک خریداران خاص خود را دارد.

سود پرک هایی که در کارخانجات مختلف مورد استفاده قرار می گیرند، با حرارت دادن سود مایع تولید شده در پتروشیمی ها به دست آمده اند و برای تولید هر یک تن سود جامد پرک، حدود دو تن سود مایع حرارت داده می شود و به حالت جامد تبدیل می شود.

تفاوت سود پرک جامد و مایع، علاوه بر ویژگی های ظاهری و حالت فیزیکی از دو جنبه دیگر نیز قابل بررسی است که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم:

۱- نگهداری: فضای لازم برای نگهداری سود پرک جامد کمتر از سود مایع است زیرا سود پرک جامد در کیسه هایی با وزن های متفاوت نگهداری می شود، در حالی که سود مایع باید در بشکه هایی مخصوص نگهداری شود.

۲- حمل و نقل: برای حمل و نقل و جابجایی سود مایع به تانکر هایی مخصوص نیاز است و هزینه ای زیاد را در بر دارد ولی در مورد سود جامد به گرفتن فضای کمتر، هزینه ای به مراتب پایین تر نیاز است.

۳- خلوص سود پرک جامد معمولا 98 درصد است ولی خلوص مایع در حدود 50 درصد می باشد.

به هر حال، با وجود همه تفاوت ها، امکان سفارش خرید همه انواع سود پرک به صورت حضوری و اینترنتی از سراسر کشور وجود دارد.

مهمترین کاربردهای سود پرک

مهمترین کاربردهای سود پرکسود پرک از کاربرد های زیادی در صنایع مختلف برخوردار است و به همین دلیل با بررسی و جست و جوی سود پرک تبریز، سود پرک کرمانشاه یا سود پرک تهران و شهر های مختلف دیگر، تعداد زیادی شرکت تولید کننده یا مرکز فروش را می توان یافت که به عرضه انواع سود پرک با کیفیت بسیار عالی در بازار مشغول هستند.

تولید کنندگان سود پرک، این محصول را به شکل های مختلف و با درصد های متفاوتی به بازار عرضه می کنند. سود پرک کاستیک جامد دارای خلوصی بین 98 تا 99 می باشد.

خریداران سود پرک عمدتا صاحبان صنایع هستند و از کاربرد های مختلف سود پرک صنعتی می توان به تولید پودر شوینده و مایع ظرفشویی، تولید انواع سیلیکات سدیم، تولید روغن نباتی، چرم سازی،  فرآورده های معدنی، صنایع تولید آلومینیوم،  تولید الیاف ویسکوز، صنایع غذایی، تولید PVC، عامل چربی زدا و تمیز کننده سطوح و لوله های چرب، تولید پرکلرین، تولید آب ژاول وانواع مشتقات آلی و معدنی سدیم و همچنین فرآوری زیتون اشاره کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127429537
آدرس کانال : arad_chemi@
پست الکترونیکی: r.mohamadi241@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بازار سود پرک | قیمت سود مایع در بورس

بازار سود پرکسود مایع دارای تفاوت های ویژه ای با سود جامد و سود پرک بوده که اختلاف قیمت مایع و پرک در بورس نیز به همین خاطر می باشد. بهتر است بدانید  که سو

دیدگاهتان را بنویسید

آراد شیمی