فروش سود پرک
خانه / سود پرک اکسین / سودپرک اکسین با قیمت ارزان

سودپرک اکسین با قیمت ارزان

سود پرک ارزان قیمت با بسته بندی های مناسب این مواد را وارد بازار فروش می کند. اکسین یک برند بی نظیر در تولید این مواد است. بسیاری از ویژگی های این برند باعث ماندگاری آن در این صنعت شده است.

سودپرک اکسین با قیمت ارزان

سودپرک اکسین در بازار

سود پرک اکسین دارای بسته بندی مناسب، کیفیت عالی و آنالیز شده از لحاظ درصد خالص است ک هاین ماده با این نام جزء باکیفیت ترین سود پرک ها در صنعت موادشیمیایی به شمار میروند.

آنچه باعث شهرت سود پرک اکسین در بازار شده است بسته بندی، کیفیت عالی و آنالیز بودن می باشد که در بسته بندی سودپرک از کیسه های دو لایه ای استفاده می شود که به گونه ای دوخت شده که هوا وارد آن نشود.

آنچه که باعث باکیفیت تلقی شدن سود پرک اکسین است استفاده از تجهیزات مدرن و مواد اولیه مرغوب در مراحل تولید آن است. آنالیز بودن مواد، خروج سودپرک از کارخانه مشروط به آزمایش شده آن و آنالیز نهایی آن است که در آنالیز کردن سودپرک اکسین خالص بودن 98 یا 99 درصدی آن ثابت شده است.

فواید استفاده از پرک اکسین

مزایا و فواید سود پرک اکسین کیفیت همیشه ثابت پرک اکسین و بالاتر از دیگر کشورهای تولیدی آن است، قیمت خیلی ارزان پرک اکسین که با قیمت ارزان در بازار عرضه می شود به طوری که سود پرک ارزان می نامند.

کیفیت و کمیت تضمینی بودن آن، فاقد جیوه و آهن وناخالص بودن، تحویل در کوتاه ترین زمان ممکن، بسته بندی های اصولی درکیسه های درجه دار دو کیلویی را شامل می شود.

هدف اکسین جلب رضایت خریداران سود پرک است که موفق به جلب توجه خریدار سود پرک شده است.

سوداسوز در صنعت

سوداسوز در صنعت نفت برای تصفیه محصولات نفت و در حفاری نفتی،در صنعت پتروشیمی برای خنثی کردن و گرفتن چربی، درصنایع مواد غذایی برای مواد لبنی، کنسروها، نوشابه، شکلات و کاکائو و کارامل، روغن های خوراکی، قند وشکر، خودرو سازی و سایر صنایع به کارگرفته می شود.

کارخانه تولیدی سود پرک در ایران

کارخانه تولیدی سود پرک در ایرانایران به دلیل آن که یک کشور صاحب نفت و گاز است و به همین دلیل صاحب صنایع پتروشیمی شده است به یکی از تولیدکنندگان مطرح کاستیک سودا و سود جامد پرک در سطح جهانی تبدیل شده است.

این توانمندی در پی همت برخی از صنعتگران بومی و متعهد در همین سال های اخیر ایجاد شده است. این حجم از تولید توسط تولید کننده سود پرک تبریز علاوه بر تامین نیازهای داخلی موجب شده است تا ایران به خرید و فروش سود پرک و صادرات سود جامد پرک نیز بپردازد.

سود جامد پرک تولیدی در صنایع داخلی ایران از کیفیت مناسبی برخوردار است. تا جایی که سود پرک ایران توانسته بازارهایی در کشورهای منطقه ی خاورمیانه برای خودش دست و پا کند.

در کارخانه های تولیدی واقع در ایران سود پرک  به مقدار زیادی تولید شده است و به بازار ها ارائه می گردد. تولید کننده سود پرک نیز این محصول را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت سود پرک تولید می نماید.

معرفی بهترین برندهای سود پرک در کشور

معرفی بهترین برندهای سود پرک در کشور یکی از بزرگترین تولید كننده سود کاستیک پرک شرکت تولیدی پرک بندر امام است.

گروه تولیدی گوهر شیمی با کسب تجارب بی شمار در طی زمان توانست به عنوان بزرگترین تولید کننده سود کاستیک پرک در کشور شناخته شود. در زمینه های خرید و فروش مواد شیمیایی، تولید انواع مختلف مواد شیمیایی و مصرفی، صادرات و واردات مواد شیمیایی تولید کننده ی عمده سود پرک  شرکت آراکس شیمی است که تجربه درخشان در این زمینه دارد.

 گروه تولیدی شیمیایی کلران با سرمایه گذاری بخش خصوصی وبا اجرای طرح های توسعه ای خود توانسته است میزان تولید خود را در روز افزایش دهد.

اکسین سود تولید کننده سود کاستیک پرک با استفاده از سود مایع پتروشیمی ها و واحدهای تولیدی متعبر همان هیدروکسیدسدیم در سه واحد تولیدی می باشد.

شرکت پترو گوهر پارس با بهره گیری از جدید ترین تکنولوژی، لابراتور مجهز کنترل کیفیت و کادر متخصص سعی در ارائه محصولی با کیفیت عالی در بسته بندی مرغوب و متنوع را دارد.

اگرچه در حال حاضر این شرکت به عنوان بزرگترین تولید کننده سود کاستیک پرک با کیفیت بالا است اما مجموعه پترو گوهر پارس، این شرکت در قالب یک نظام منسجم و یکپارچه علاوه بر تامین نیاز ۵۰% از شرکت های نفتی بزرگ، صنایع غذایی، صنایع شیمیایی، صنایع شوینده، صنایع نساجی، صنایع کشاورزی توانسته است تا حد زیادی در بازارهای بین المللی نیز حضور پیدا کند.

بازار فروش انواع سود پرک

بازار فروش انواع سود پرک بازار خرید سود پرک و فروش سود پرک کاستیک در ایران طی سال های اخیر رونق زیادی پیدا کرده است. دلایل گسترش بازار فروش سود پرک می‌توان به افزایش کارخانجات تولیدکننده سود پرک و صنایع مصرف کننده کاستیک سودا  اشاره نمود.

سود پرک یک ماده شیمیایی جامد وسفید رنگ با ویژگی‌های قابل توجه شیمیایی بوده وکاربردهای وسیعی برای آن وجود دارد. خرید وفروش سود پرک در ایران به صورت کیسه های ۲۵ کیلوگرمی دو جداره انجام می‌شود همچنین می توان از کیسه های جامبوبگ به منظور نگهداری بهتر و حمل و نقل آسان تر استفاده نمود سود جامد در بازار ایران به دو صورت سود گرانول و سود پرک  وجود دارد، البته سود کاستیک گرانول خیلی اندک است. 

خرید و فروش سود پرک صادراتی به دلیل قیمت ارز  و در نتیجه ارزش پایین ریال آنان نسبت کاستیک سودا تولید شده در دیگر کشورها از مزیت صادراتی زیادی برخوردار بوده و صادرات سود پرک ایران به کشورهای همسایه و به خصوص کشورهای اروپایی و آفریقا و ترکیه و عراق می‌باشد.

ارزانترین مدل سود پرک کریستال

ارزانترین مدل سود پرک کریستالدر فروش عمده سود پرک کریستال  باید قدری بیشتر به بسته بندی و کیفیت آن اهمیت بدهیم به دلیل اینکه سود پرک کریستال فروش عمده آن در بازار های کشورمان  دیده می شود تابازار فروش این محصول بیشتر توسعه یابد باید فروش عمده سودپرک کریستال در بسیاری از بازارهای کشورمان به خوبی دیده می شود. 


 تولید سودپرک کریستال در دو حالت جامد و مایع وجود دارد. سودپرک کرستال همان هیدروکسید جامد تولید شده است. ویژگی های سودپرک کریستال شامل کریستال مات، قابل حل در آب، اتانول و متانول، دارا بودن رنگ سفید است. نیاز به مراحل گوناگونی در تولید عملیات سودپرک کریستال وجود دارد به همین خاطر در تعداد محدودی از کارخانه ها انجام میگیرد. 


فروش عمده نوع کریستال آن در بازار طرفداران زیادی دارد که بخش عمده ای از فروش این محصولات توسط کارخانه ها صورت گرفته است.

 سودپرک کریستال فروش عمده آن به منظور برخی از کاربردهای آن در صنایع تولیدی است که عمده فروشی آن باعث افت قیمت آن می شود. 

.

خرید انواع سود پرک با قیمت کارخانه

خرید انواع سود پرک با قیمت کارخانه مصرف کننده سود جامد کارخانه ها و صنایعی هستند که در بازار به دنبال مراکزی بوده که به فروش انواع سود پرک کاستیک مشغول بوده و مرغوب ترین سود را با قیمتی مقرون به صرفه عرضه دارد.

خریدار سود پرک و فروشنده سود پرک  با مراجعه به سایت بازار سود ایران، خرید و فروش سود پرک را در بازار می توانند به ساده ترین شکل انجام دهند و بابت خرید هزینه پرداخت می نمایند.

سود پرک کلر پارس و سود پرک کلران به عنوان یکی از با کیفیت ترین و معروف ترین تولیدکنندگان سود پرک هستند.  قیمت سود پرک کلر پارس در بازار باتوجه داشتن برند، درجه ی کیفی محصول، وزن و نحوه ی بسته بندی محصول و … متفاوت می باشد.

نمونه ای از عرضه کنندگان سود پرک، شرکت پترو گوهر پارس می باشد که این تیم تلاش بی وقفه در جهت ارائه ی هرچه بهتر این محصول داشته اند. برای خرید سود پرک با درجه خلوص بسیار بالا می توان به مراکز فروش و سایت های اینترنتی این شرکت مراجعه کرده که ارسال عمده ی این محصول به سراسر کشور نیز با قیمت مناسب امکان پذیر می باشد.

از جمله  مهم ترین خدمات که باعث جلب اعتماد و جذب مشتریان این محصول گریده است امکان خرید سود پرک با شرط آنالیز محصول می باشد.

خریدار سود پرک قبل از اعلام سفارش و یا خرید سود پرک می توانند از شرکت های معتبری که خدمات آنالیز محصول را در نظر گرفته اند، صحبت کرده و تقاضای بررسی میزان کیفیت و مرغوبیت محصولات را داشته باشند از این جهت که فروشنده سود پرک به کیفیت محصولات خود ایمان کامل دارند، حفظ مشتریان ثابت و جذب مشتریان جدید، افزایش سود و اعتبار برند، پیشتازی نسبت به سایر رقبا و فروشندگان سود پرک و… اشاره داشت.

شرکت پخش انواع سود پرک با بهترین قیمت

شرکت پخش انواع سود پرک با بهترین قیمت به دلیل نحوه ی تهیه سود پرک، آنالیز دقیقی  روی سود پرک انجام می شود  که باعث مرغوبیت بالای آن شده  است.

این محصول علاوه بر اینکه به صورت حضوری به فروش می رسد به صورت اینترنتی هم خرید وفروش صورت می گردد. سود پرک یا سدیم هیدروکسید و سود جامد کلوخه با خلوص 98تا 99 درصد توسط شرکت ها در ایران تولید می شود.

این محصول در صنایع مختلف مانند صنایع داروسازی، صابون و مواد شیمیایی، صنایع غذایی، کاغذ سازی، ، ابریشم مصنوعی، مواد پتروشیمی و پارچه و کاغذ سازی مورد استفاده قرار می گیرد.

به دلیل کاربرد گسترده ای که دارد تولید عمده آن نیز توسط شرکت ها در حال انجام است.

سود پرک دربسته بندی های متفاوت و سایز های مختلف تولید می شود و به دلیل اینکه می تواند مواد را در خود حل کند جنس کیسه های مصرفی باید خاص واز جنس پلی پروپیلن و پلی اتیلن و دوجداره  باشد. شرکت های شیمی در حال حاضر یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان سود پرک می باشند که کیفیت بالای محصول، امکان خرید حضوری و غیر حضوری را فراهم کرده است‌.

سود پرک خوراکی در صنایع غذایی به عنوان یک ماده افزودنی برای تنظیم PH، تلخی گیر و موارد دیگر کاربرد دارد.

ارسال عمده سود پرک به سراسر کشور

ارسال عمده سود پرک به سراسر کشور

شرکت هایی که در کار تولید انواع سود پرک می باشند،  برای توزیع و پخش محصولات شان نمایندگی هایی را در سراسر کشورمان ایجاد نموده اند. این نمایندگی ها در شهرهای متفاوتی فعالیت می نمایند که همین مسئله سبب شده تا سود پرک به تمام نقاط کشور توزیع و ارسال شود.

البته نمی توان از نقش وبسایت های رسمی شرکت های تولیدی برای ارسال سود پرک به هر نقطه از ایران چشم پوشی کرد.  به هر حال سود پرک را کارخانه ها از راه های متفاوتی به سراسر کشورمان عرضه می دارند و در دسترس مشتریان قرار می دهند.

عرضه اینترنتی  سود پرک در ایران به راحتی صورت می پذیرد و مزایایی چون صرفه جویی در هزینه ها، صرفه جویی دز زمان، تهیه محصول با کیفیت، تحویل در محل را دارا می باشند.

بزرگترین عمده فروش انواع سود پرک در ایران

بزرگترین عمده فروش انواع سود پرک در ایراندر ایران شهر های زیادی در زمینه ی تولید محصولات شیمیایی نمایندگی ها را برای خود به وجود آورده اند. یکی از شهرهایی که در این زمینه فعالیت های ویژه و مفیدی از خود بر جای گذاشته می توان به نمایندگی بندر امام اشاره کرد.

این نمایندگی در دهه ی اخیر محصولات شیمیایی متفاوتی از جمله انواع اسید ها و بازها را به میزان عمده به بازار عرضه می دارد. امروزه خرید مستقیم و بدون واسطه و مقرون به صرفه تنها از طریق اینترنت امکان پذیر است.

خرید اینترنتی در وهله اول دارای مزایایی همچون حذف واسطه ها، کاهش هزینه های رفت و برگشت، سریع و مطمعن و… می باشد.

عرضه اینترنتی سود پرک آراکس

عرضه اینترنتی سود پرک آراکسسود پرک آراکس، سود 98% است که بیش از 20 سال در ایران با بهترین و به روزترین تکنولوژی دنیا ساخت شده و به مصرف کنندگان عرضه می شود.

نام علمی سود پرک، سدیم هیدروکسید است که دارای ویژگی های خاصیت خورندگی بالا، دارای دانه های بلورین سفید و شفاف، جامد بی بو بودن، جذب رطوبت هوا،در ترکیب با آب و یا اسید، تولیدگرمای زیاد شامل می شود.

سود پرک آراکس که کیفیت بی نظیری داشته و از نظر کیفیت می توان مقایسه با سود وارداتی داشت وقیمتی ارزان تر از سود های خارجی دارد. دلیل ارزان قیمت بودن سود پرک آراکس در بازار داخلی را نمی توان کیفیت کم آن دانست چرا که عدم وجود هزینه های گمرک و… دلیلی است بر ارزان قیمت بودن سود پرک ایرانی.

به هنگام خرید سود پرک و به عنوان سود پرک ارزان لازم است کاملاً با مرکز فروش آشنایی داشته تا از کیفیت مطمئن شوید. سود پرک آراکس محصول تولیدی شرکت آراکس شیمی است که در بسته بندی ها چند کیلویی به بازار ارائه می شود.

اگر قصد خرید سود پرک برند آراکس با قیمت ارزان را دارید نگران نباشید از طریق سایت بازار سود پرک می توانید اقدام به خرید این محصول کنید. عواملی چون حجم بالای خرید، خرید از نمایندگی فروش سود پرک، خرید مستقیم از تولید کننده و… سبب شوند شما با اطمینان از کیفیت سود پرک، سود آراکس با قیمت ارزان را تهیه فرمایید.

سود پرک بندر امام، سود پرک تبریز، سود پرک ارومیه، سود پرک گوهر شیمی، سود پرک نیروکلر، سود پرک سیناد، سود کاستیک نیرو کلر، سود پرک خوزستان، سود پرک نیرو کلر را با قیمت های مناسب از سود پرک تهران میتوان خریداری کرد.

لیست قیمت انواع سود پرک در بازار

لیست قیمت انواع سود پرک در بازارسود سوزآور بنا به تولید و کاربرد و شکل فیزیکی با نام های مختلفی شناخته شده است. NaOH فرمول شیمیایی ماده ای است که سدیم هیدروکسید نام دارد و برای کاربردهای متفاوت، با حالات و ظاهر متفاوت مورد استفاده قرار می گیرد که با نام سود سوزآور هم شناخته شده است.سود سوزآور مایع دارای شکل ظاهری مایعی به رنگ روشن است و بویی ندارد و در آب قابل حل می باشد و در اتانول، متانول و گلیسیرین به نسبت مساوی حل می شود.

 سود سوز آور جامد یا سود پرک با حالت فیزیکی جامد، رنگ سفید و به صورت پرک و خرده های شیشه می باشد. به دلیل پرک بودن سود پرک نامیده می شود. این ماده نیز معمولا با خلوص ۹۸ یا ۹۹ درصد به مصارف گوناگون می رسد. 

سود سوزآور از نوع گرانول با حالت فیزیکی جامد، رنگ سفید و شبیه گلوله های کوچک برف است و با خلوص ۹۹ درصد تولید می شود.

در تولید این ماده دقت و ظرافت بیشتری نسبت سایر مواد هم خانواده آن به خرج می دهند چون از این ماده برای مصارفی مانند داروسازی و نساجی که که نسبتا کاربردهای حساس تری هستند استفاده می شود  که درحال حاضر این ماده ازکشورهای خارجی وارد ایران می شود و هنوزخط تولید آن درایران راه اندازی نشده است. سود پرک پودری سود سوزآور پودری است که  همانطور از اسم آن پیدا است به صورت پودر با دانه های نسبتا ریزوسفید گفته می شود.

مشخصات سود پرک پرک باکیفیت

مشخصات سود پرک پرک باکیفیتسود پرک صنعتی یا همان کاستیک سودا  با نام علمی سدیم هیدروکسید ماده ای شیمیایی و پر کاربرد در صنعت می باشد.

 گروه صنعتی آراکس شیمی با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و بهره گیری از مدرن ترین امکانات و تجهیزات و آنالیز آزمایشگاهی مورد تایید آزمایشگاههای معتبر، اقدام به تولید سود پرک صادراتی بدون هیچ گونه ناخالصی جیوه ای نموده است.

یکی ازخصوصیات سود پرک جامدوبی بو بودن آن، بلورین سفید و شفاف، غیر فرار و دارای خاصیت خورندگی بالاست که رطوبت هوا را به راحتی جذب می کند و هنگامی که با آب حل شود یا با اسید خنثی می گردد گرمای قابل توجهی از خود تولید می کند. خصوصیات فیزیکی سود پرک وزن مولکولی سود پرک، نقطه ذوب سود پرک، نقطه جوش سود پرک، دانسیته نسبی سود پرک، حلالیت سود پرک در آب شامل می شود. بسیار محلول در آب، الکل، گلیسیرین و متینول است برای تشکیل کربنات سدیم با دی اکسید کربن واکنش می دهد.

آشنایی با کاربردهای سود پرک

آشنایی با کاربردهای سود پرکمصارف سود پرک و کاربرد سود پرک در صنایع مختلف به تولید کاغذ و خمیرکاغذ، پارچه، صابون و شوینده، تولید سفید کننده،محصولات نفتی، تولید آلومینیوم، فراورده های شیمیایی شامل می شود.

بیشترین استفاده و کاربرد سود پرک در سراسر جهان در صنایع کاغذسازی می‌باشد. استفاده از سود سوزآور در فرآیندهای خمیر سازی و سفید کردن، جوهر بری از کاغذهای بازیافتی و همچنین بخش تصفیه آب صورت می‌پذیرد.

کاربرد سود پرک در صنعت پارچه از سود سوزآور به‌منظور فرآوری کتان و رنگرزی الیاف مصنوعی مانند نایلون و پلی‌استر استفاده می شود. یکی دیگر از مصارف مهم سود پرک در صنعت مواد شوینده است که از سدیم هیدروکسید برای صابون‌سازی، فرایندی که چربی، پی و روغن‌های گیاهی به صابون تبدیل می‌شود، استفاده می‌شود. همچنین این ماده برای تولید سورفکتانت های آنیونی که یک ماده ضروری و مهم در اغلب محصولات پاک‌کننده و شوینده می‌باشد، استفاده می‌گردد.

دیگر کاربرد سود پرک استفاده جهت تولید سفیدکننده‌ها است. سفیدکننده‌ها کاربردهای صنعتی و خانگی فراوانی مانند چربی بری و کنترل قارچ و کپک دارند. از جمله موارد استفاده از سود کاستیک به‌منظور اکتشاف، تولید و فرآوری نفت و گاز طبیعی می باشد و یکی از کاربردهای مهم هیدروکسید سدیم یا سود کاستیک در صنعت آلومینیوم‌سازی برای حل کردن سنگ معدن بوکسیت که ماده خام و اولیه تولید آلومینیوم است.

 سدیم هیدروکساید به شکل سود پرک یا سود مایع به‌عنوان یک ماده خام اولیه در تولید محصولات پایین‌دستی ازجمله حلال‌ها، مواد پلاستیکی، پارچه، چسب، مواد پوشش‌دهنده، علف‌کش‌ها، رنگ و جوهر، مواد دارویی و بسیاری از مواد دیگر استفاده می‌شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127429537
آدرس کانال : arad_chemi@
پست الکترونیکی: r.mohamadi241@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده سودپرک اکسین

قیمت عمده سودپرک اکسین را از دفاتر فروش این محصول بخواهید. جالب است بدانید که …

دیدگاهتان را بنویسید

آراد شیمی