فروش سود پرک
خانه / سود پرک / خریداران سود پرک | مرکز فروش سود پرک در تبریز

خریداران سود پرک | مرکز فروش سود پرک در تبریز

فروش سود پرک به دو شکل کلی و جزیی با نرخ قیمت مناسب و نسبتا ارزانی انجام می گیرد زیرا دارای مرکز معتبری جهت عرضه این ماده شیمیایی در بازار هستند. استان آذربایجان شرقی یکی از تولیدکنندگان اصلی سود پرک در کشور به شمار می رود که در امر صادرات نیز فعال است . برخی از مواد شیمیایی به واسطه کاربرد مستقیمی که در تولیدات اساسی و مهم دنیا دارند به میزان گسترده و فراگیرتری در بازار تولید و پخش می شوند که انواع مدل سود پرک از این جمله به شمار می روند . شاید شما نیز با نام سود پرک در برخی از تولیدات و صنایع مختلف غذایی آشنایی داشته باشید؟ مثلا در کنسروهایی چون رب گوجه یا زیتون و… . احتمالا این نیز پرسش شما  خواهد بود که ماده ای همچون سود پرک می تواند برای سلامتی مضر باشد و یا تهدیدی برای سلامتی افراد به شمار رود ؟!ا همانطور که بارها نیز به این موضوع اشاره شد، سود پرک از جمله مواد شیمیایی مهمی است که در اغلب صنایع خوراکی و غیر خوراکی قابلیت استفاده را دارد . بدیهی است که مدلی که در صنایع خوراکی به کار گرفته می شود با نمونه ای که در صنایع غیر خوراکی مورد کاربرد قرار می گیرند تا اندازه ای از نظر درجه کمی و کیفی و تنوع و… با یکدیگر فرق خواهند کرد . فروش سود پرک به نرخ قیمت عمده و مناسبی انجام می گیرد زیرا همانطور که در ابتدای موضوع به آن اشاره شد استان آذربایجان شرقی از جمله تولید کنندگان مهم این ماده شیمیایی در بازار به شمار می رود که از مراکز مستقیم و ویژه ای نیز برخوردار هستند . سود پرک اگر از کیفیت لازم برخوردار باشد و از مراکز معتبر خریداری شود ابدا تأثیر سویی را بر روی سلامتی نخواهد گذاشت و بالعکس می تواند سودمند و مفید هم واقع گردد . خریداران سود پرک بسیاری وجود دارد که از این ماده شیمیایی استفاده می کنند . عرضه انواع سود پرک در بسیاری از مراکز فروش این محصول در حال انجام است و با توجه به اینکه سود پرک انواع مختلفی دارد شما میتوانید آن را با قیمت مناسب و کیفیت مطلوب تهیه کنید . 

خریداران سود پرک | مرکز فروش سود پرک در تبریز

فروش سود پرک در تبریز به طور مستقیم

فروش این محصول به طور مستقیم توسط مراکزی انجام می گیرد که به خوبی با کیفیت و نوع کارایی که این ماده شیمیایی می توانند داشته باشد، آشنایی کافی دارند . از جمله ویژگی هایی که می توان به طور کلی برای انواع مدل سود پرک نام برد عبارت است از:

 1. انعطاف پذیری مناسب
 2. واکنش پذیری خوب
 3. مقاومت عالی در برابر حرارت
 4. استحکام در برابر سرمای زیاد
 5. حلال در آب
 6. دارای ممبران مناسب
 7. دارای وزن نسبتا سبک
 8. دارای رنگ سفید و ظاهری پولکی شکل
 9. توانایی ترکیب با مواد دیگر
 10. اثر خورندگی بالا و وسیع

مرکز فروش سود پرک درجه یک

مرکز  فروش این محصول سعی بر این دارد که این ماده شیمیایی را با کیفیت بالا و درجه یک به بازار عرضه نماید تا قابلیت استفاده در صنایع بیشتری را داشته باشد . برخی از صنایعی که از سود پرک در تولیدات خود استفاده می کنند عبارتند از:

 1. صنعت رنگرزی
 2. صنعت نفت، گاز، پتروشیمی
 3. صنعت نساجی
 4. صنعت تولید چرم
 5. صنعت تولید کارتن، جعبه، کاغذ
 6. صنعت تولید شیشه و چینی
 7. صنعت آلومینیوم و گالوانیزه
 8. صنعت آرایشی و بهداشتی

فروش بهترین نوع سود پرک در تبریز

تولید سود پرک در تنوع کیفی و کمی گسترده ای صورت می پذیرد که از برخی پارامترهای مهم در تعیین بهترین نوع برخوردار هستند که در ادامه به برخی از آن ها اشاره خواهیم کرد:

 1. این که اثر خورندگی و سوزشی را داشته باشند.
 2. به راحتی واکنش نشان دهند.
 3. قابلیت حل شوندگی را داشته باشد.
 4. بوی زننده و تندی را یادآوری کند.
 5. در بسته بندی مناسب و باکیفیتی چون پلی اتیلن روانه بازار گردد.

بازار فروش سود پرک تبریز

بازار فروش سود پرک عمدتا در مرکزیت  شهر تبریز  واقع شده که دسترسی به آن به سادگی امکان پذیر باشد . در این بازار علاوه بر این که می توان از نرخ قیمت ارزان تری بهره مند شد، امکان برخورداری از مزایای زیر نیز وجود دارد:

 1. آشنایی با تنوع کامل محصول
 2. شیوه و نوع استفاده ای که می توان از سود پرک نمود.
 3. آشنایی با نام برندهای مختلف تولیدکننده
 4. آشنایی با مدل های صادراتی و وارداتی سود پرک

خریداران سود پرک

خریداران سود پرک این محصول نهایی یکی از پر مصرف ترین مواد شیمیایی در کشور و دنیا در کیسه های دو لایه و لمینت دار دو جداره از جنس پلی اتیلن و پلی پروپیلن با وزن خالص 25 کیلوگرم بسته بندی می شود و در بسته بندی صادراتی توجه وافری به کیفیت و نوع بسته بندی اعمال می گردد . بنا به سفارش خرید سود پرک فروش این ماده در کیسه های 25 کیلوگرمی 2 جداره جامبوبگ و پالت یک تنی بسته بندی و ارائه می شود. همچنین بسته بندی در بشکه های 25 کیلوگرمی نیز امکان پذیر است . خریداران سود پرک با توجه به در نظر گرفتن اینکه سود پرک را میخواهند برای چه موردی استفاده کنند به درصدهای شیمیایی آن را انتخاب میکنند چون خریداران سود پرک بر این باورند که برای کاربردهای مختلفی چون  استفاده از سود پرک در صنایع نیاز به درصد شیمیایی بالای آن دارند . خریداران این محصول با مراجعه به مراکز پخش سود پرک میتوانند سود پرک مورد نظر را خریداری کنند . برای تهیه سود پرک میتوان بطور مستقیم به کارخانه تولید کننده آن مراجعه کرد و یا به مراکز فروش موجود این محصول در سراسر کشور سری زده و آن را به راحتی خریدار کرد . 

فهرست موارد استفاده از سود پرک

فهرست موارد استفاده از سود پرکفهرست موارد استفاده از سود پرک : سود پرک در صابون سازی و ساخت مواد شوینده صنایع نفت و گاز صنعت سرامیک خنثی سازی پساب های اسیدی و تمیز کردن و حذف نمودن ترکیبات اسیدی از گازهای خروجی استفاده می شود . از کاربرد های سود پرک می توان به موارد زیر اشاره کرد: صنایع رنگرزی – تولید کارتن و کاغذ – صنایع چرمی و نساجی – صنایع نفت و گاز – خنثی سازی اسید و باطری سازی – چربی گیرها و سایر صنایع وابسته – صنایع غذائی – نوشابه سازی – صنایع داروسازی الکل سازی – صنایع فلزی و تولید شیشه .

مرکز تولید سود پرک

مرکز تولید سود پرکسود سوز آور با استفاده از فرآیند هیدرولیز محلول آب نمک تولید می شود . سود مایع در پتروشیمی ها و واحد های تولیدی سود مایع تولید شده و ضمن انتقال توسط تانکرهای مخصوص به واحدهای تولیدی سود پرک در مخازن مخصوص تعبیه شده در واحد های تولیدی تخلیه میگردد . واحدهای تولید سود سوزآور مایع همزمان با تولید سود مایع اسید کلریدریک آب ژوال پرکلرین گاز کلر و سایر مواد شیمیایی دیگر را نیز به عنوان مشتقات تولیدی تولید می نماید . سود کاستیک مایع در کارخانجات از مخزن اصلی به مخزن هوایی کوچک منتقل و سپس به دست سینی های نیکل سر ریز می شود و با حرارت 1400 درجه سانتی گراد از سود مایع 50٪به 98٪ تغلیظ می گردد . سود مایع پس از حرارت کافی به سمت دستگاه درایو خنک کن منتقل و با سرمایش به ورقه های نازک پرک در دیواره حلقوی گرایف تبدیل می گردد .  در این فرآیند آب موجود در سود کاستیک مایع تبخیر شده و محصول فرآیند سود پرک با آنالیز 98٪ حاصل می شود . 

حرید سود پرک به صورت عمده

حرید سود پرک به صورت عمدهکارخانه های تولید کننده سود پرک و کاستیک سودا آمادگی کامل جهت تامین عمده سود پرک 99 درصد بسته بندی های 25 کیلوگرمی پالت بندی شده جهت ارائه به کارخانجات و صنایع بزرگ دارد . سود کاستیک یا سود پرک ماده شیمیایی پر مصرف در جهان بوده است و سالانه میلیون ها تن از این ماده شیمیایی تولید شده و در صنایع مختلف از جمله صنایع تولید کاغذ مورد استفاده قرار می گیرد . کارخانه ها محصول سود پرک خود را در بسته بندی های 25 کیلوگرمی با بهترین کیفیت و قیمت رقابتی به بازار عرضه می کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127429537
آدرس کانال : arad_chemi@
پست الکترونیکی: r.mohamadi241@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت سود پرک در بازار مشهد

پرک یک ماده به شکل پولک می باشد که از کاستیک سودا ساخته می شود. د واقع یک ماده مایع سوز آوری است که طی مراحل و فرایندهایی که بر روی آن صورت می گیرد به شکل جامد و درجه خلوص 98% در می آید. سود پرک امروزه به دلیل کاربرد ها و فواید بسیاری که در همه صنایع دارد، دارای سود سرشاری می باشد. منتها مسلما فرآوری این محصول و سپس فروش محصولات سود آوری را بالاتر می برد تا اینکه بخواهیم این ماده را خام به فروش برسانیم. کشور ایران به دلیل اینکه سرشار از معادن می باشد، دارای منابع غنی از سود پرک می باشد. آگاهی یافتن به چگونگی جداسازی این محصول از معادن، رعایت اصول و استاندارد های لازم برای جلوگیری از صدمات احتمالی و یا پسماندهایی که از این ماده در طبیعت برجا می ماند و ... همگی از جمله مواردی اند که باید بدان ها توجه نمود.خرید اینترنتی سود پرک مثل خیلی از محصولات دیگر رواج یافته و به صرفه تر نیز میباشد.

آراد شیمی